21.53.11
Перковецький НВК

Неподалік  від районного центру в обіймах розлогих верб розташувалось село Перківці. Щовесни воно купається в пахощах розкішних вишень, яблунь, акацій. Милують око чепурні будинки, оздоблені в сучасному стилі, прикрашені яскравими квітами і щедрими садами.

Йдемо широкою асфальтованою вулицею і потрапляємо в центр села. Тут, на гранітному постаменті, височить пам’ятник загиблим воїнам – односельчанам, неподалік магазини, далі – амбулаторія загальної практики сімейної медицини, сільська бібліотека, дитячий садок, будинок народної творчості та дозвілля.

І, як завершення до повного культурного ансамблю села, постала трьохповерхова красуня – школа, збудована в 1982 році. За проектом вона розрахована на 640 місць. Нині в школі навчається 102 хлопчиків та дівчаток.

Адміністративний склад школи

Директор школи - Герасимчук Клавдія Костянтинівна